+48 735 585 409 kontakt@martindoe.pl

O nas

Nasze Schronisko
Zaangażuj sięJak to działa
Od 1998

Ratowanie zwierząt i szukanie nowego domu

Nasza historia

Pomagamy już 8 lat, codziennie uczymy się nowych rzeczy. Każdy zwierzak, który trafia pod naszą opiekę, uczy nas czegoś nowego. Zaczęliśmy od tak zwanego domu tymczasowego, jednak okazało się, że jest tyle zwierząt w potrzebie, którym tak strasznie ciężko odmówić pomocy. Tak więc po roku działalności założyliśmy stowarzyszenie, udało nam się pozyskać środki z miasta i od sponsorów na postawienie schroniska, część potrzebnej kwoty pokryliśmy sami, a część spłacamy do tej pory. Nigdy nie było i wciąż nie jest łatwo, jednak to, co robimy, daje nam sporo satysfakcji i nie zamierzamy przestawać.

Uratowanych zwierząt

Adoptowanych pociech

Zebranych funduszy

Wolontariuszy

Co nami kieruje

Nasza misja

Naszą misją jest pomoc takiej ilości zwierząt, jakiej tylko damy radę. Nie tylko szukamy domów dla zwierząt, przede wszystkim leczymy je, karmimy i spędzamy z nimi czas.
Mało kto zdaje sobie sprawę, jak bardzo te udomowione zwierzęta
potrzebują towarzystwa człowieka.

Adoptuj zwierzę

Wpłać

Licencjonuj

Uratuj życie

Dlaczego adoptować?

Nic nie płacisz.

Po co kupić jak można adoptować? Rasowy szczeniak lub kocię kosztuje kilak tysięcy złotych. Płacimy za pewność, jak zwierze będzie wyglądać oraz jaki prawdopodobnie będzie miało charakter, ale czy warto? Kundle ze schroniska też są piękne, a ich charakter jest najcudowniejszy i pełen miłości i wdzięczności.

Możesz poznać zwierze przed adopcją.

Zanim podejmiesz się adopcji, możesz odwiedzać zwierzęta w naszym schronisku, zabierać je na spacer, bawić się z nimi. Dzięki temu będziesz wiedział, ile pracy czeka Cię z pieskiem i czego możesz się po nim spodziewać.

Zyskujesz pomoc behawiorysty.

Jeżeli zdecydujesz się na adopcję psa z naszego schroniska, nasi behawioryści pomogą psu oswoić się z nowym miejscem, ponadto dostaniesz sporo rad dotyczących tresury.

Pies jest wychowany

Większość psów w schronisku to psy starsze, które potrafią już załatwiać swoje potrzeby na dworze, znają podstawowe komendy i raczej nie pogryzą Twoich kapci jak szczeniaki. To pełna wygoda!

Dozgonna wdzięczność

Nic nie pobije wdzięczności zwierzaka, który doświadczył samotności i cierpienia. Tego nie da się opisać, musisz się przekonać.

Zespół

Nasi wolontariusze

Marek Kowalski

Współzałożyciel 

Anna Michalak

Współzałożyciel

Paulina Kwiatkowska

Lider

Produkty wycinane laserowo ze sklejki
camping nad morzem Gąski campingi wakacje pod namiotem
Koszula Flute
www.kartki-recznie-robione-na-slub.eu
zaproszenia na ślub